Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 25 października 2021

Podpisz się przeciw smogowi, zajmie ci to chwilę

30.11.2016 || Kategorie: Środowisko || Autor: Mateusz Książkiewicz

Jeśli masz dość życia w zasmogowanym województwie, koniecznie podpisz petycję o pilne podjęcie działań antysmogowych w Małoposce. Zajmie Ci to zaledwie kilka sekund. Petycję przygotował Polski Alarm Smogowy, który współtworzy m.in. inicjatywa Sądecko-Gorlicki Alarm Smogowy.

– Wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką i klawiaturą, żeby wyrazić swoje poparcie dla działań antysmogowych w Małopolsce. Wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną stronę internetową – mówi Bartłomiej Orzeł z Sądecko-Gorlickiego Alarmu Smogowego – Co istotne, władze województwa małopolskiego naprawdę będą brać te podpisy na poważnie.

– Najważniejszym elementem działań jest wprowadzenie norm emisji dla paliw stałych i kotłów na terenie całego województwa. Stąd postanowiliśmy pokazać, jak duże poparcie jest dla tego rozwiązania w całej Małopolsce – wskazuje Mirosław Gumulak, który również działa w SGAS.

Petycja jest bardzo prosta w obsłudze, wystarczy podać imię, nazwisko, adres mailowy oraz kod pocztowy. Bardzo ważnym jest, żeby pojawiło się pod nią dużo podpisów spoza Krakowa. To pokaże realną siłę i poparcie dla działań antysmogowych na terenie całego województwa. Można dodać również własny komentarz.

Petycja jest dostępna pod adresem:

https://chceoddychac.pl/index.php/malopolska

fot. Kuba Bożanowski/flickr.com