Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 27 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Dzień Sportu w bobowskim Zespole Szkół Zawodowych

09.06.2016 || Kategorie: Bobowa, Edukacja, Sport || Autor: Łukasz Kieroński

Pierwszego czerwca, czyli Światowy Dzień Dziecka uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych wzięli udział w zorganizowanym już kolejny raz Szkolnym Dniu Sportu. Na miejsce sportowych potyczek wybrano nowo-zmodernizowany stadion w Bobowej.

Przy pięknej pogodzie na bobowskim stadionie rozegrano cztery konkurencje zespołowe: rzut do celu, bieg po torze z przeszkodami, strzały piłką na bramkę oraz bardzo widowiskowe przeciąganie liny.

Największą sensacją zawodów okazała się reprezentacja klasy drugiej technikum złożona z samych dziewcząt, która w pięknym stylu zwyciężyła w konkurencji przeciąganie liny, pokonując mocne, męskie zespoły. Co prawda drużyna wystąpiła w nieco poszerzonym składzie i z bardzo istotną pomocą swojej nauczycielki wychowania fizycznego Janiny Maliniak oraz wychowawczyni klasy Renaty Roszak.

Na zakończenie imprezy rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną pierwszoklasistów a resztą szkoły. Lepsi okazali się uczniowie klas starszych. Wszystkie zwycięskie drużyny zostały nagrodzone owocami i słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

źródło: ZSZ Bobowa
fot. Aneta Bogusz