KS Bobowa zabawiła się z Moszczeniczanką!

Autor: Jacek Kieroński
Szaleństwo na stadionie w Bobowej! Piłkarze KS Bobowa dali w sobotę jednoznaczny sygnał, że nie rezygnują z walki o lidera tabeli. Niebiescy zmiażdżyli zawodników LKS Moszczanka Moszczenica wynikiem aż 9:0! Hattricki Maksymiliana Obrzuta, dwa gole Damiana Świątańskiego oraz strzały Piotra Budzynia, Krzysztofa Flądro, Dominika Gryzło i Dariusza Magiery - to po trafieniach bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z bramki. KS Bobowa od pierwszych minut zdominowała spotkanie. Pierwszy gol padł już w 4 minucie kiedy to Damian Świątański nie dał żadnych szans golkiperowi Moszczenicy. Worek pełen bramek otworzył się na dobre w 31 minucie po golu Maksymiliana Obrzuta. Do końca pierwszej połowy wpadły jeszcze dwie bramki: najpierw w 32 minucie po raz drugi w spotkaniu celnie strzelił Damian Świątański oraz w 40 minucie kolejny raz za sprawą Maksymiliana Obrzuta. W drugiej połowie zupełnie nic się nie zmieniło. Organizacja gry piłkarzy Moszczanki była katastrofalna.W 46 minucie po składnej akcji gospodarzy do bramki rywali strzelił Piotr Budzyn. Nie był to jednak koniec upokorzenia gości. Do ostatniego gwizdka (w ciągu 30 minut) padło jeszcze cztery bramki. Na hattricka strzelał Maksymilian Obrzut, a chwilę po jego trafieniu do bramki gości trafił także Krzysztof Flądro, Dariusz Magiera oraz Dominik Gryzło. Podopieczni Krzysztofa Flądro dzięki zwycięstwu z Moszczenicą nie tylko zbliżyli się do Wojnarowej na dystans pięciu punktów, ale także pokazali jak silnym zespołem są w rundzie wiosennej.
  3. Wojciech Świątański (68')
fot: Jacek Kieroński [gallery link="file" ids="132048,132050,132091,132051,132052,132053,132054,132055,132056,132057,132058,132059,132060,132061,132062,132063,132064,132065,132066,132067,132068,132069,132070,132071,132072,132073,132074,132075,132076,132077,132078,132079,132080"]

Szaleństwo na stadionie w Bobowej! Piłkarze KS Bobowa dali w sobotę jednoznaczny sygnał, że nie rezygnują z walki o lidera tabeli. Niebiescy zmiażdżyli zawodników LKS Moszczanka Moszczenica wynikiem aż 9:0!

Hattricki Maksymiliana Obrzuta, dwa gole Damiana Świątańskiego oraz strzały Piotra Budzynia, Krzysztofa Flądro, Dominika Gryzło i Dariusza Magiery – to po trafieniach bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z bramki.

KS Bobowa od pierwszych minut zdominowała spotkanie. Pierwszy gol padł już w 4 minucie kiedy to Damian Świątański nie dał żadnych szans golkiperowi Moszczenicy. Worek pełen bramek otworzył się na dobre w 31 minucie po golu Maksymiliana Obrzuta. Do końca pierwszej połowy wpadły jeszcze dwie bramki: najpierw w 32 minucie po raz drugi w spotkaniu celnie strzelił Damian Świątański oraz w 40 minucie kolejny raz za sprawą Maksymiliana Obrzuta.

W drugiej połowie zupełnie nic się nie zmieniło. Organizacja gry piłkarzy Moszczanki była katastrofalna.W 46 minucie po składnej akcji gospodarzy do bramki rywali strzelił Piotr Budzyn. Nie był to jednak koniec upokorzenia gości. Do ostatniego gwizdka (w ciągu 30 minut) padło jeszcze cztery bramki. Na hattricka strzelał Maksymilian Obrzut, a chwilę po jego trafieniu do bramki gości trafił także Krzysztof Flądro, Dariusz Magiera oraz Dominik Gryzło.

Podopieczni Krzysztofa Flądro dzięki zwycięstwu z Moszczenicą nie tylko zbliżyli się do Wojnarowej na dystans pięciu punktów, ale także pokazali jak silnym zespołem są w rundzie wiosennej.