Juniorzy przegrywają w Ropie

Autor: Jacek Kieroński
W poniedziałek (2 maja br.) juniorska drużyna bobowskiego Klubu Sportowego rozegrała na wyjeździe mecz z drużyną Ropy. Zawodnicy z Bobowej mimo porażki  3:1 pokazali się z dobrej strony.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany z niewielką przewagą po stronie bobowian, którzy wypracowali sobie kilka okazji strzeleckich. W ostatnich minutach pierwszej połowy gra była  bardzo dynamiczna, jednak to gospodarze byli bardziej skuteczni, co przyniosło odpowiednie efekty. W 39 minucie zespół z Ropy wyszedł na prowadzenie po strzale Kacpra Góry.

W drugiej połowie podopieczni Krzysztofa Flądro próbowali wywalczyć korzystny dla siebie wynik. Mimo wielu prób to rywale trafili jeszcze dwukrotnie do bramki KS-u zdobywając hat-tricka, którego autorem był Kacper Góra. Honorową bramkę w 87 minucie z rzutu karnego strzelił dla gości Arkadiusz Barczyk.