Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

LKS Bobowa wygrywa na koniec rundy zasadniczej !

W sobotę (5 marca b0r.) odbył się ostatni mecz rundy zasadniczej III ligi sezonu 2015/2016. LKS Bobowa wygrał we własnej hali z MKS Ryglice 3:1.

Podopieczni Pawła Popardowskiego w starciu z Ryglicami byli zdecydowanie lepsi. Już w pierwszym secie kibice LKS-u mogli oglądać dobre widowisko z wykonaniu swojego zespołu, który od samego początku stopniowo powiększał swoją przewagę co pozwoliło im na wygraną seta (25:21).

W kolejnej części spotkania w szeregi siatkarzy z bobowej wkroczyło zbytnie rozluźnienie przez co popełniali coraz więcej błędów. Wykorzystali to goście, którzy szybko zdobyli pewność siebie i to oni zaczęli dyktować warunki na boisku. W samej końcówce miejscowi starali się odrobić straty jednak musieli oddać seta przeciwnikom.

Po krótkiej przerwie zmotywowana przez swojego trenera LKS Bobowa wyszła na parkiet z wielkim skupieniem. Duża wola walki i pełna mobilizacja pozwoliły im uzyskać dominacje nad  MKS-em. Bobowianie świetnie radzili sobie w każdym aspekcie gry. Wysoka wygrana trzeciej partii (25:17), bardzo osłabiła zespół rywala, który stracił chęć walki i nadzieje na korzystny wynik.

Czwarty i jak się po chwili okazało ostatni set wygrała pewnie Bobowa z aż 9-punktową przewagą. Zapadła także decyzja trenera LKS Bobowa aby na boisku zaprezentowali się rezerwowi zawodnicy.