Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

Pewna wygrana LKS-u Bobowa w III lidze

W niedzielę (20 lutego), po czterotygodniowej przerwie, zespół LKS Bobowa rozegrał mecz III ligi, pewnie pokonując na wyjeździe drużynę Sokół Tuchów 3:0.

Pierwszy set był jednostronny mimo, iż początkowo gospodarze prowadzili w miarę wyrównaną walkę. Cóż z tego, skoro po drugiej przerwie technicznej podopieczni Pawła Popardowskiego włączali turbosprężarkę i błyskawicznie uciekali. Ostatecznie wygrali seta (25:17).

Po rozpoczęciu drugiej partii wydawało się już, że emocji w tym meczu być nie może. Wrażenie nasilał fakt, że różnica w potencjale obu drużyn jest spora. Jednak – ku zaskoczeniu naszego zespołu – rywale z Tuchowa zaczęli grać coraz dokładniej, a przede wszystkim popełniali coraz mniej błędów. Ostatecznie w decydującej fazie gry LKS Bobowa pokazał większe opanowanie i doświadczenie, kończąc partię wynikiem (25:22).

Trzecią odsłonę lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak po niedługim czasie losy odwróciły się i do głosu doszli bobowianie. Dzięki niezłej końcówce w wykonaniu naszego zespołu, udało się wyjść na prowadzenie, wygrywając całe spotkanie wynikiem 3:0.