LKS przegrywa z Laskową

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę (27 lutego br.) siatkarze LKS Bobowa rozegrali zaległy mecz w ramach  III ligi. Tym razem nasi zawodnicy gościli u zespołu w Laskowej. Bobowianie po pechowym spotkaniu przegrali z gospodarzami 0:3.

Pierwsze minuty były walką punkt za punkt, później jednak inicjatywę przejęli gospodarze. Zespół z Bobowej próbował dogonić rywali, nie pozwalał siatkarzom GSKS Laskowa na ucieczkę. Po zaciętej walce to miejscowi wygrali pierwszą partię gry (23:25). W drugim secie także nie brakowało emocji. Zawodnicy świetnie radzili sobie w każdym aspekcie, zobaczyć można było heroiczne akcje obrony ale i efektowne zagrania przy siatce. O wygranej zdecydowały błędy, to kto popełniał ich mniej. Niestety podopieczni Pawła Popardowskiego przegrali. Przebieg trzeciego seta był odmienny od dwóch wcześniejszych – zespół z Laskowej od samego początku systematycznie powiększał swoją przewagę i nie pomagały przerwy w grze na żądanie trenera LKS-u oraz rotowanie składem. W końcówce jasne się stało, że gospodarze nie oddadzą już nawet seta dlatego mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:3 dla zespołu z Laskowej.

Drużyna z Bobowej zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli.