Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

LKS Bobowa przegrywa w Tarnowie

W ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu III ligi siatkówki, który odbył się 19 grudnia, nasi zawodnicy przegrali po dobrym meczu z zespołem Iskierka Tarnów. Siatkarze LKS Bobowa na hali tarnowskiego Domu Sportu ulegli Gospodarzom w setach 1:3.

Siatkarze z Bobowej grali prawie w pełnym składzie, za wyjątkiem kontuzjowanego Bogumiła Steinhoffa, z którego w tym meczu nie mógł skorzystać trener bobowskiej drużyny, Paweł Popardowski.

Przyznać należy, że rywalizujące ze sobą zespoły zagrały mecz na naprawdę wysokim poziomie. Gra była wyrównana, a wynik zmieniał się punkt za punkt. W pierwszym secie oba zespoły zgotowały kibicom prawdziwy horror. W kluczowych momentach to jednak siatkarze Gospodarzy wykazali się większymi umiejętnościami, doświadczeniem i opanowaniem nerwów. Było to widoczne już w końcówce pierwszego seta, którego Gospodarze wygrali 26:24. W drugim secie to nasza drużyna zwyciężyła ze znacznym zapasem punktowym, osiągając wynik 25:18. Przewaga siatkarzy z Bobowej w tym secie widoczna była w takich elementach, jak blok i zagrywka. Szczególnie w serwisie pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony, a rywale musieli uznać naszą wyższość.

Kolejne odsłony były już jednak koncertem gry w wykonaniu Gospodarzy. To oni wówczas zagrywką i atakiem siali spustoszenie w szeregach Bobowej, wygrywając trzeci set do – 15, a czwarty do -20, przez co mogli ostatecznie cieszyć się zwycięstwem 3:1.