Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Poniedziałek, 18 października 2021

Aleksandra Gryzło laureatką w konkursie „Razem lepiej”

30.09.2015 || Kategorie: Edukacja, Konkurs, Społeczeństwo || Autor: Katarzyna Mierzwa

Uczennica Gimnazjum w Bobowej, Aleksandra Gryzło, została laureatką nagrody głównej w konkursie plastyczno-literackim „Razem lepiej”.

Konkurs ten został zorganizowany w związku z XV edycją ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Finał kampanii odbył się 23 września br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie. W uroczystości udział wzięli laureaci konkursów zorganizowanych w ramach kampanii, którym towarzyszyli rodzice, opiekunowie, przedstawiciele szkół oraz władz lokalnych.

Z naszej lokalnej społeczności do Warszawy pojechała Aleksandra Gryzło, nastolatka z Gimnazjum w Bobowej. Za bardzo interesującą pracę w konkursie plastycznym „Razem lepiej” została nagrodzona laptopem. Naszej zdolnej uczennicy towarzyszyli: Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza, Pani Zdzisława Iwaniec – gminny koordynator kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej Adam Urbanek, opiekun laureatki Pani Aleksandra Sokołowska oraz rodzice laureatki Państwo Ewa i Jerzy Gryzłowie. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Oli i życzymy jej dalszych sukcesów w tym i innych konkursach