Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

Mecz juniorów przerwany w 70 minucie!

10.06.2015 || Kategorie: Bobowa, Piłka nożna, Sport || Autor: Jakub Oślizło

W minioną sobotę 6 czerwca juniorzy KS Bobowa rozegrali przedostatnią kolejkę zmagań piłkarskich w tym sezonie. Bobowanie rozgromili swojego przeciwnika LKS Wójtowa 14:1. Jak powiedział jeden z zawodników: „Urządziliśmy sobie trening strzelecki”.

LKS Wójtowa w tym meczu wystawiła tylko 9 zawodników co znacznie ułatwiło grę podopiecznym Krzysztofa Flądro. Bobowianie chętni zwycięstwa od początkowych minut stwarzali sobie sytuacje bramkowe. Po gwizdku kończącym pierwszą część spotkania zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 6:1, a do siatki rywala trafiali : Filip Świątański 3x, Jakub Oślizło 2x oraz Łukasz Kieroński.

Zawodnicy KS-u wiedzieli, że to spotkanie jak i większość w tym sezonie należeć będzie do nich. Tak się też stało, juniorzy zakończyli cały mecz wynikiem 14:1 a do listy strzelców dopisali się ponownie: Filip Świątański 1x,  Jakub Oślizło x4, Wojciech Świątański x2 i Jarosław Sokulski.

– Mecz ten był chyba najłatwiejszy w tym sezonie. Byliśmy pewni że przywieziemy ze sobą komplet punktów. Jedną przeszkodą było słońce które świeciło przez całe spotkanie  i nie zbyt nam pomagało – powiedział jeden z zawodników KS Bobowa

Sędzia główny zakończył całe spotkanie w ok. 70 min. z powodu kontuzji trzech zawodników.