Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021

Koncert podsumowujący rok szkolny w bobowskiej Szkole Muzycznej (TV)

21.06.2015 || Kategorie: Bobowa, Szkoła Muzyczna || Autor: Paulina Wilczyńska

18 czerwca br. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Bobowej odbył się koncert podsumowujący roczną pracę tejże placówki w wykonaniu uczniów. Dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli miniony rok szkolny obfitował w liczne występy, które cieszyły się wysokim uznaniem.


– W dniu dzisiejszym odbył się koncert końcoworoczny  podsumowujący pracę Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej, w pierwszym roku jej działalności. Wystąpili uczniowie grający na wszystkich instrumentach, jakie mamy w naszej szkole a zostali oni przygotowani przez nauczycieli. Były to takie formy jak: soliści, duety i tria. Już dzisiaj zapraszam wszystkim Państwa na plenerowy, duży koncert 28 czerwca br. tj. niedziela o godzinie 18.00 na dziedzińcu przed szkołą. Będzie to koncert, na którym nauczyciele z naszej szkoły zaprezentują utwory o różnej tematyce: muzyka rozrywkowa, jazz oraz muzyka poważna –
mówi Robert Gryzik, dyrektor Szkoły Muzycznej w Bobowej.

Na widowni oprócz rodziców była obecna sekretarz Gminy Bobowa Zdzisława Iwaniec.