Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Koniec rundy już niedługo, a passa juniorów KS BOBOWA trwa nadal!

Autor: Jakub Oślizło
Do niezwykle udanej mogą zaliczyć Rundę Jesienną 2014/2015 II Ligi Juniorów wychowankowie Krzysztofa Flądry, pod którego wodzą nie przegrali dotąd ani jednego meczu. Nie inaczej było w minioną sobotę (08.11.br) kiedy to Bobowianie rozegrali wyjazdowy mecz w Zagórzanach z miejscowym LKSem zakończony wynikiem 3:2.

Zwycięstwo w Zagórzanach umocniło naszej drużynie pierwsze miejsce  w tabeli. Jeżeli dalej tak pójdzie zagrają oni wówczas  w pierwszej lidze.

W pierwszej części meczu z LKS Zagórzany bobowianie mieli kilka sytuacji strzeleckim ale tylko jedną zdołał wykorzystać w 25 minucie Piotr Dębosz, który strzałem z główki otwarł wynik. Po strzelonej bramce przez KS Bobowa przyszedł czas dominacji przeciwnika, do przerwy trafiał celnie 2 razy co dawało obawy jeśli chodzi o korzystny dla KS-u wynik. Jednak druga połowa okazała się znacznie lepsza dla piłkarzy z Bobowej, bowiem w 75 minucie gola strzelił Filip Świątański zapewniając remis natomiast ostateczny wynik ustalił w 80 minucie Jakub Oślizło, który strzałem z ok. 10 metrów umieścił futbolówkę w prawym górnym okienku.

Przed juniorami jeszcze jedno ważne zaległe spotkanie, które zdecyduje jak zakończą oni rundę. Będzie to wyjazdowy mecz 15.11.br. o godzinie 10:00 z LKS Uście Gorlickie.