Podwójne złoto i brąz dla bobowskiego liceum!

Autor: Damian Nowak
Tydzień temu (1 października br.) stadion w Zagórzanach ożył dzięki Powiatowej Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie i uczennice bobowskiego "ogólniaka" wywalczyli o awans na etap wojewódzki.

Dwudziestoosobowa kadra w sztafetach, w których chłopcy do pokonania mieli dystans 10x1500m a dziewczyny 10x1000m, we wspaniały sposób zdeklasowała rywali zdobywając w obu kategoriach pierwsze miejsca.

Sztafeta dziewcząt: Koszyk Marta, Szczerba Dominika, Szpila Patrycja, Domin Krystyna, Forczek Alina, Murawska Danuta, Kwarcińska Katarzyna, Śliwa Elwira, Ćwikła Katarzyna, Michalik Katarzyna.

Sztafeta chłopców: Bogusz Janusz, Łajka Krzysztof, Król Łukasz, Kozub Szymon, Matusik Damian, Matusik Michał, Mucha Krzysztof, Mróz Jakub, Gryzło Dominik, Abram Konrad.

Wczoraj natomiast uczniowie brali udział w Małopolskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych na lotnisku w Nowym Targu, w których drużyna dziewcząt zajęła trzecie miejsce zdobywając tym samym brązowy medal. Chłopcy w tej samej konkurencji zajęli miejsce trzynaste.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Źródło: LO Bobowa