Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Środa, 23 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

XIII Memoriał im. Prof. Alojzego Skrzypka

27.09.2013 || Kategorie: LKS Bobowa, Piłka siatkowa, Powiat || Autor: Joanna Liszka

Jedną z pierwszych turniejów od zakończenia poprzedniego sezonu był dla juniorów LKS Bobowa występ na XIII Memoriale im. Prof. Alojzego Skrzypka. Turniej rozgrywany był w Tarnowie.


Oprócz naszej drużyny w rywalizacji wzięły udział zespoły: MKS Sokół Tarnów, KS Ryglice, MKS Gryf Brzesko . Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym. Coroczne zmagania siatkarskie w postaci Memoriału odbywają się dla uczczenia pamięci wybitnego szkoleniowca piłki siatkowej Profesora Alojzego Skrzypka.

Wyniki juniorów LKS Bobowa to: z KS Ryglice 0:3, z MKS Gryf Brzesko 2:1, z MKS Sokół Tarnów 3:0. Ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna KS Ryglice (4 zawodników Dunajca Nowy Sącz ), drugie natomiast MKS Sokół Tarnów. Wszystkie 3 drużyny miały po 2 zwycięstwa, o kolejności decydował lepszy stosunek setów. LKS Bobowa w Tarnowie grał w składzie: Tubek Michał, Popardowski Jakub, Matusik Michał, Bogusz Sebastian, Sus Jakub, Domin Maciej, Wiejaczka Dawid, Gryzło Przemysław, Gądkiewicz Damian, Wiejaczka Wojciech, Molendowicz Jakub, Jabłoński Gabriel, trener Popardowski Paweł.

Najlepszym naszym zawodnikiem w tym turnieju wybrano Sebastiana Bogusza.

fot. LKS Bobowa