Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Niedziela, 01 listopada 2020
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty

Google udostępniło wirtualny spacer po Bobowej !

25.04.2013 || Kategorie: Informacje Ogólne || Autor: Łukasz Augustyn

Od dziś największy potentat usług internetowych na świecie wzbogacił jedną z ważniejszych opcji o nowe możliwości związane z terenem naszej gminy. Mowa o Google Mapy – Street View.

Do tej pory w ramach tej funkcji można było odbyć wirtualny spacer po krajach zachodniej Europy i Ameryki Północnej oraz tylko po największych miastach Polski.

Od kilku dni na mapach Google pojawiła się możliwość zwiedzania większej części naszego kraju. Są to głównie miejscowości przy ważnych ciągach komunikacyjnych oraz ich centra. Street View (w bezpośrednim tłumaczeniu z ang. – zobacz ulicę) to usługa, która ułatwi niejednemu turyście lub mieszkańcowi danego terenu, odnalezienie konkretnej ulicy czy przekonanie się jak wygląda dane miasto, miejscowość czy wieś i jakie atrakcje oferuje.

Na mapach nie zabrakło również naszej gminy i sąsiednich miejscowości, które niczym nie odbiegają od zachodnich miasteczek. Aby móc zwiedzać swoją gminę (lub dowolne miejsce na świecie), wystarczy wejść na stronę maps.Googele.pl i wpisać w wyszukiwarce nazwę miejscowości jaka nas interesuje. Po lewej stronie znajduje się zasobnik z narzędziami do przybliżania i oddalania oraz ikonka z człowieczkiem, którą przeciągamy na mapę i zwiedzamy daną miejscowość. Usługa jest bezpłatna i ogólnodostępna.

Poniżej przedstawiamy panoramę Bobowej.  Sądząc po wykonanych fotografiach, zdjęcia zostały wykonane w czerwcu rok temu.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie kliknij tutaj


Wyświetl większą mapę