Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 22 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Zgłoś się do pracy w Centrum Kultury i Promocji !

11.02.2013 || Kategorie: Komunikaty, Kultura || Autor: Damian Nowak

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa zatrudni dwie osoby w ramach projektu KONSERWATOR realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Program daje szanse na zdobycie doświadczenia zawodowego i nabycia nowych umiejętności.

Jedna z osób będzie zatrudniona w ramach zatrudnienia subsydiowanego (od połowy maja do połowy października 2013) natomiast druga na staż (od połowy kwietnia do połowy października 2013).

Szczegółowa oferta organizacji stażu jako animator kultury dostępne tutaj, natomiast oferta zatrudnienia subsydiowanego jako opiekun ekspozycji tutaj. Wszystkie informacje o projekcie „Konserwator – program aktywizacji osób pozostających bez zatrudnienia” dostępne na stronie WUP w Krakowie.

Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 22 lutego na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Pl. Na Stawach 1) lub w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania lub wysłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy, Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, z dopiskiem projekt KONSERWATOR.

Wysyłając formularz pocztą należy pamiętać, że decyduje data wpływu do WUP. Formularze, które dotrą do WUP po 22 lutego br. będą odrzucone ze względów formalnych.

Źródło: bobowa.pl