Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Wtorek, 22 września 2020
Światłowód Orange Stróżna Gmina Bobowa

Terminarz spotkań siatkarskich

30.09.2012 || Kategorie: LKS Bobowa, MKS Bobowa, Sport, Społeczeństwo || Autor: Łukasz Augustyn

W najbliższą sobotę (6 października) rusza kolejny sezon piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. W tym sezonie kobiecy klub sportowy MKS Podkarpacie będzie walczył w trzeciej lidze.

Również męska część z klubu LKS Bobowa podejmie walkę z zespołami trzecioligowymi i będzie miała szansę na awans do II Ligi. Wszystkie mecze będą relacjonowane na łamach portalu Bobowa24. Poniżej Prezentujemy rozkład meczy na sezon 2012/2013 II Ligi Kobiet i Mężczyzn. Niektóre z podanych terminów mogą ulegnąć zmianie, dokładne daty i godziny będą podane w zakładce „Wydarzenia”.

Terminarz Spotkań 2012/2013 dla III Ligi Kobiet

6.10.2012 Termin 1

SKAWA Wadowice – BRONOWIANKA Kraków

DWÓJKA Krynica – PODKARPACIE Bobowa

PŁOMIEŃ Limanowa – MARATON Krzeszowice

KĘCZANIN Kęty –  SALOS Kraków

ORZEŁ Witkowice – PMOS Chrzanów

EKSTRIM Gorlice – GKS ISKRY Chełmiec

POPRAD Stary Sącz – Cordia Plus Zator


13.10.2012 Termin 2

BRONOWIANKA Kraków –  Cordia Plus Zator

GKS ISKRY Chełmiec – POPRAD Stary Sącz

PMOS Chrzanów – EKSTRIM Gorlice

SALOS Kraków – ORZEŁ Witkowice

MARATON Krzeszowice – KĘCZANIN Kęty

PODKARPACIE Bobowa – PŁOMIEŃ Limanowa

SKAWA Wadowice – DWÓJKA Krynica


20.10.2012 Termin 3

DWÓJKA Krynica – BRONOWIANKA Kraków

PŁOMIEŃ Limanowa – SKAWA Wadowice

KĘCZANIN Kęty – PODKARPACIE Bobowa

ORZEŁ Witkowice – MARATON Krzeszowice

EKSTRIM Gorlice – SALOS Kraków

POPRAD Stary Sącz – PMOS Chrzanów

Cordia Plus Zator – GKS ISKRY Chełmiec


27.10.2012 Termin 4

BRONOWIANKA Kraków – GKS ISKRY Chełmiec

PMOS Chrzanów – Cordia Plus Zator

SALOS Kraków – POPRAD Stary Sącz

MARATON Krzeszowice – EKSTRIM Gorlice

PODKARPACIE Bobowa – ORZEŁ Witkowice

SKAWA Wadowice – KĘCZANIN Kęty

DWÓJKA Krynica – PŁOMIEŃ Limanowa

 

10.11.2012 Termin 5

PŁOMIEŃ Limanowa – BRONOWIANKA Kraków

KĘCZANIN Kęty – DWÓJKA Krynica

ORZEŁ Witkowice – SKAWA Wadowice

EKSTRIM Gorlice – PODKARPACIE Bobowa

POPRAD Stary Sącz – MARATON Krzeszowice

Cordia Plus Zator – SALOS Kraków

GKS ISKRY Chełmiec – PMOS Chrzanów


17.11.2012 Termin 6

BRONOWIANKA Kraków – PMOS Chrzanów

SALOS Kraków – GKS ISKRY Chełmiec

MARATON Krzeszowice – Cordia Plus Zator

PODKARPACIE Bobowa – POPRAD Stary Sącz

SKAWA Wadowice – EKSTRIM Gorlice

DWÓJKA Krynica – ORZEŁ Witkowice

PŁOMIEŃ Limanowa – KĘCZANIN Kęty


24.11.2012 Termin 7

KĘCZANIN Kęty – BRONOWIANKA Kraków

ORZEŁ Witkowice – PŁOMIEŃ Limanowa

EKSTRIM Gorlice – DWÓJKA Krynica

POPRAD Stary Sącz – SKAWA Wadowice

Cordia Plus Zator – PODKARPACIE Bobowa

GKS ISKRY Chełmiec – MARATON Krzeszowice

PMOS Chrzanów – SALOS Kraków


01.12.2012 Termin 8

BRONOWIANKA Kraków – SALOS Kraków

MARATON Krzeszowice – PMOS Chrzanów

PODKARPACIE Bobowa – GKS ISKRY Chełmiec

SKAWA Wadowice – Cordia Plus Zator

DWÓJKA Krynica – POPRAD Stary Sącz

PŁOMIEŃ Limanowa – EKSTRIM Gorlice

KĘCZANIN Kęty – ORZEŁ Witkowice


8.12.2012 Termin 9

ORZEŁ Witkowice – BRONOWIANKA Kraków

EKSTRIM Gorlice – KĘCZANIN Kęty

POPRAD Stary Sącz – PŁOMIEŃ Limanowa

Cordia Plus Zator – DWÓJKA Krynica

GKS ISKRY Chełmiec – SKAWA Wadowice

PMOS Chrzanów – PODKARPACIE Bobowa

SALOS Kraków – MARATON Krzeszowice

 

15.12.2012 Termin 10

BRONOWIANKA Kraków – MARATON Krzeszowice

PODKARPACIE Bobowa – SALOS Kraków

SKAWA Wadowice – PMOS Chrzanów

DWÓJKA Krynica – GKS ISKRY Chełmiec

PŁOMIEŃ Limanowa – Cordia Plus Zator

KĘCZANIN Kęty – POPRAD Stary Sącz

ORZEŁ Witkowice – EKSTRIM Gorlice


05.01.2013 Termin 11

EKSTRIM Gorlice – BRONOWIANKA Kraków

POPRAD Stary Sącz – ORZEŁ Witkowice

Cordia Plus Zator – KĘCZANIN Kęty

GKS ISKRY Chełmiec – PŁOMIEŃ Limanowa

PMOS Chrzanów – DWÓJKA Krynica

SALOS Kraków – SKAWA Wadowice

MARATON Krzeszowice – PODKARPACIE Bobowa


12.01.2013 Termin 12

BRONOWIANKA Kraków – PODKARPACIE Bobowa

SKAWA Wadowice – MARATON Krzeszowice

DWÓJKA Krynica – SALOS Kraków

PŁOMIEŃ Limanowa – PMOS Chrzanów

KĘCZANIN Kęty – GKS ISKRY Chełmiec

ORZEŁ Witkowice – Cordia Plus Zator

EKSTRIM Gorlice – POPRAD Stary Sącz


26.01.2013 Termin 13

POPRAD Stary Sącz – BRONOWIANKA Kraków

Cordia Plus Zator – EKSTRIM Gorlice

GKS ISKRY Chełmiec – ORZEŁ Witkowice

PMOS Chrzanów – KĘCZANIN Kęty

SALOS Kraków – PŁOMIEŃ Limanowa

MARATON Krzeszowice – DWÓJKA Krynica

PODKARPACIE Bobowa – SKAWA Wadowice

 

Terminarz Spotkań 2012/2013 dla III Ligi Mężczyzn


6.10.2012
Termin 1

MSZANKA Mszana – MKS ANDRYCHÓW

KS FENIKS Dobczyce – KŁOS Olkusz

KS RYGLICE – GRUNWALD Chełmek

TARNOWIA ISKIERKA HUTNIK – Dobry Wynik

LKS BOBOWA – JANINA Libiąż

DALIN Myślenice – KĘCZANIN Kęty

UKS BRZESZCZE – POLITECHNIKA Kraków


13.10.2012 Termin 2

MKS ANDRYCHÓW – POLITECHNIKA Kraków

KĘCZANIN Kęty – UKS BRZESZCZE

JANINA Libiąż – DALIN Myślenice

HUTNIK Dobry Wynik – LKS BOBOWA

GRUNWALD Chełmek – TARNOWIA ISKIERKA

KŁOS Olkusz – KS RYGLICE

MSZANKA Mszana – KS FENIKS Dobczyce

 

20.10.2012 Termin 3

KS FENIKS Dobczyce – MKS ANDRYCHÓW

KS RYGLICE – MSZANKA Mszana

TARNOWIA ISKIERKA – KŁOS Olkusz

LKS BOBOWA – GRUNWALD Chełmek

DALIN Myślenice – HUTNIK Dobry Wynik

UKS BRZESZCZE – JANINA Libiąż

POLITECHNIKA – Kraków KĘCZANIN Kęty

27.10.2012 Termin 4

MKS ANDRYCHÓW – KĘCZANIN Kęty

JANINA Libiąż – POLITECHNIKA Kraków

HUTNIK Dobry Wynik – UKS BRZESZCZE

GRUNWALD Chełmek – DALIN Myślenice

KŁOS Olkusz – LKS BOBOWA

MSZANKA Mszana – TARNOWIA ISKIERKA

KS FENIKS Dobczyce – KS RYGLICE

 

10.11.2012 Termin 5

KS RYGLICE – MKS ANDRYCHÓW

TARNOWIA ISKIERKA – KS FENIKS Dobczyce

LKS BOBOWA – MSZANKA Mszana

DALIN Myślenice – KŁOS Olkusz

UKS BRZESZCZE – GRUNWALD Chełmek

POLITECHNIKA Kraków – HUTNIK Dobry Wynik

KĘCZANIN Kęty – JANINA Libiąż


17.11.2012 Termin 6

MKS ANDRYCHÓW – JANINA Libiąż

HUTNIK Dobry Wynik – KĘCZANIN Kęty

GRUNWALD Chełmek – POLITECHNIKA Kraków

KŁOS Olkusz – UKS BRZESZCZE

MSZANKA Mszana – DALIN Myślenice

KS FENIKS Dobczyce – LKS BOBOWA

KS RYGLICE – TARNOWIA ISKIERKA


24.11.2012 Termin 7

TARNOWIA ISKIERKA – MKS ANDRYCHÓW

LKS BOBOWA – KS RYGLICE

DALIN Myślenice – KS FENIKS Dobczyce

UKS BRZESZCZE – MSZANKA Mszana

POLITECHNIKA Kraków – KŁOS Olkusz

KĘCZANIN Kęty – GRUNWALD Chełmek

JANINA Libiąż – HUTNIK Dobry Wynik


01.12.2012 Termin 8

MKS ANDRYCHÓW – HUTNIK Dobry Wynik

GRUNWALD Chełmek – JANINA Libiąż

KŁOS Olkusz – KĘCZANIN Kęty

MSZANKA Mszana – POLITECHNIKA Kraków

KS FENIKS Dobczyce – UKS BRZESZCZE

KS RYGLICE – DALIN Myślenice

TARNOWIA ISKIERKA – LKS BOBOWA


8.12.2012 Termin 9

LKS BOBOWA – MKS ANDRYCHÓW

DALIN Myślenice – TARNOWIA ISKIERKA

UKS BRZESZCZE – KS RYGLICE

POLITECHNIKA Kraków – KS FENIKS Dobczyce

KĘCZANIN Kęty – MSZANKA Mszana

JANINA Libiąż – KŁOS Olkusz

HUTNIK Dobry Wynik – GRUNWALD Chełmek


15.12.2012 Termin 10

MKS ANDRYCHÓW – GRUNWALD Chełmek

KŁOS Olkusz – HUTNIK Dobry Wynik

MSZANKA Mszana – JANINA Libiąż

KS FENIKS Dobczyce – KĘCZANIN Kęty

KS RYGLICE – POLITECHNIKA Kraków

TARNOWIA ISKIERKA – UKS BRZESZCZE

LKS BOBOWA – DALIN Myślenice


05.01.2013 Termin 11

DALIN Myślenice – MKS ANDRYCHÓW

UKS BRZESZCZE – LKS BOBOWA

POLITECHNIKA Kraków – TARNOWIA ISKIERKA

KĘCZANIN Kęty – KS RYGLICE

JANINA Libiąż – KS FENIKS Dobczyce

HUTNIK Dobry Wynik – MSZANKA Mszana

GRUNWALD Chełmek – KŁOS Olkusz

 

12.01.2013 Termin 12

MKS ANDRYCHÓW – KŁOS Olkusz

MSZANKA Mszana – GRUNWALD Chełmek

KS FENIKS Dobczyce – HUTNIK Dobry Wynik

KS RYGLICE – JANINA Libiąż

TARNOWIA ISKIERKA – KĘCZANIN Kęty

LKS BOBOWA – POLITECHNIKA Kraków

DALIN Myślenice – UKS BRZESZCZE


26.01.2013 Termin 13

UKS BRZESZCZE – MKS ANDRYCHÓW

POLITECHNIKA Kraków – DALIN Myślenice

KĘCZANIN Kęty – LKS BOBOWA

JANINA Libiąż – TARNOWIA ISKIERKA

HUTNIK Dobry Wynik – KS RYGLICE

GRUNWALD Chełmek – KS FENIKS Dobczyce

KŁOS Olkusz – MSZANKA Mszana