Piłka nożna – LKS „Biała” Brunary vs. KS Bobowa

Autor: Damian Nowak
Dobra passa zawodników z Bobowej trwa! Dziś w kolejnym meczu Klasy "A" nasi seniorzy wygrali na wyjeździe z drużyną LKS "Biała" Brunary 3:1.

Zawodnicy KS Bobowa rewelacyjnie zaczęli spotkanie i już w 10 minucie prowadzili 1:0 po golu strzelonym przez Sebastiana Pawlaka. Drugą bramkę w 28 minucie zdobył dla Bobowej ten sam zawodnik.  Pomimo kilku dogodnych okazji, w I połowie nie udało się już zwiększyć przewagi.

II połowę reprezentanci KS Bobowa rozpoczęli równie agresywnie. Dzięki częstym atakom na bramkę przeciwnika, kolejnego gola w 61 minucie strzelił Piotr Budzyn. Ostatnia bramka zdobyta w 75 minucie spotkania należała jednak do LKS „Biała” Brunary.