Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

Piłka Nożna – KS Bobowa vs LKS Łużna

Autor: Damian Nowak
Dzisiejsze popołudnie dla starszych piłkarzy klubu KS Bobowa nie należało do najszczęśliwszych. Mimo ostatniej poprawy w meczu z Sękową, dziś nie udało się powtórzyć wyczynu – zawodnicy KS Bobowa przegrali na wyjeździe 1:2.

Gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz i po I połowie prowadzili już z Bobową 2:1. W II połowie nadzieje kibicom oraz zawodnikom dał Piotr Budzyn strzelając gola kontaktowego. Bobowscy piłkarze do samego końca próbowali pokonać golkipera LKS-u, lecz defensywa gospodarzy w skuteczny sposób to uniemożliwiała.

Podsumowując dzisiejsze spotkanie, jedyną bramkę dla  Bobowej strzelił Piort Budzyn  , a żółtymi kartkami ukarani zostali: Maksymilian Obrzut, Piotr Budzyn oraz Magiera Dariusz.

Warto również wspomnieć, że mecz z Łużną był pierwszym spotkaniem maratonu, który czeka naszych zawodników w najbliższych dniach. Już za 2 dni, we czwartek, podopieczni Pana Krzysztofa Flądro zmierzą się z klubem LKS Zagórzany (mecz odbędzie się o godz.17 na stadionie w Zagórzanach), zaś w najbliższą niedziele o godz.17.00 staną przeciwko LKS Kobylanka – mecz ten odbędzie się na stadionie w Bobowej. Zapraszamy do kibicowania!